Оздоблювальні роботи в житловому будівництві

Оздоблювальні роботи в житловому будівництвіЗважившись побудувати будинок, першою справою ми займаємося розрахунком вартості матеріалів та робіт, а також визначаємо необхідну кількість часу для виконання поставлених завдань і введення житлового приміщення в експлуатацію.

Найбільш трудомісткими є оздоблювальні роботи, які є основними при оцінці отриманого при будівництві і обробці результату. Фахівці з багаторічним досвідом, які працюють в  компанії КП»Облспецрембуд», докладуть всі необхідні зусилля для досягнення найкращих результатів.

Ні для кого не секрет, що основним завданням оздоблювальних робіт є досягнення необхідних санітарно-гігієнічних і, звичайно ж, естетичних умов для комфортного проживання, ще до однієї важливої задачі необхідно віднести захист від впливу атмосферних явищ, за допомогою фарбування і облицювання будівель і споруд.

До опоряджувальних робіт відносять:

  • Роботи по оштукатурення зовнішніх і внутрішніх конструкцій будівлі (стін, стель, збірних елементів).
  • Роботи з облицювання (стіни, підлоги).
  • Облаштування підлоги (дошка, паркет, лінолеум).
  • Виконання малярних робіт (забарвлення конструкцій будівлі з бетону, дерева, металу клейовими, олійними та синтетичними фарбами і складами).
  • Обклеювання шпалерами стін і стель.
  • Теслярські роботи.

При дотриманні Сніпов та санітарно-технічних вимог, об’єкт вважається готовим до експлуатації в разі правильного монтажу інженерних систем, відсутність вологи в приміщенні, а також стійка температура повітря в зимовий час вона не повинна опускатися нижче +8 С на висоті 0,5 м від рівня підлоги. При цьому початок оздоблювальних робіт в будівлі можливо з того моменту як відбулася здача-приймання за актом об’єкта для проведення необхідних оздоблювальних робіт. В даному акті в обов’язковому порядку зазначаються його готовність і наявність дефектів, які ведуть до збільшення обсягів зазначених у проектно-кошторисної документації робіт. До таких дефектів відносять: збільшена товщина штукатурного намету, поверхневі нерівності в місцях стиків плит, а також блоків або панелей.

Якість вироблених оздоблювальних робіт безпосередньо залежить від якості застосовуваних при обробці матеріалів, для цього професіонали КП «Облспецрембуд» використовують матеріали високого класу, які мають відповідні сертифікати, паспорти та інші необхідні документи. При цьому враховується не тільки якість матеріалу, але і дотримання послідовності виконання необхідних робіт.

Роботи по оштукатурення і обробці будівель проводяться за умови виконання певних вимог:

  • Закінчена установка і закріплення перегородок, віконних і дверних прорізів.
  • Завершено монтаж інженерних систем.
  • Закінчений монтаж труб для прихованої проводки, заховані гаки для підвішування люстр.

Завершивши штукатурні і спеціальні роботи, необхідно провести малярні роботи. А ось Вашим паркетом або лінолеумом наші фахівці займуться після завершення побелочныхи облицювальних робіт. Час шпалерних робіт настає тоді, коли всі оздоблювальні роботи в будинку або квартирі завершені, крім остаточної фарбування підлог і столярних виробів.

Варто зауважити, що якість оздоблювальних робіт значною мірою залежить від своєчасності та ретельності очищення забруднених поверхонь: підлог, стін, панелей, дверей і віконних плетінь. Багаторічний досвід роботи нашої будівельної компанії  дозволяє виконувати роботу на високому рівні, а ціни приємно здивують своєю демократичністю. Довіряючи нам, Ви отримуєте якісно виконану роботу та відсутність порожніх турбот і довгого очікування здачі об’єкта.

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.