Декоративна штукатурка

Декоративна штукатуркаОбклеїти шпалерами або пофарбувати? Більшість наших співвітчизників звикли вибирати лише між цими двома варіантами. Саме тому зараз ми розповімо про альтернативні способи обробки стін. А саме – про декоративну штукатурку та її переваги.

Перше і найважливіше перевагапростота нанесення. Забудьте про болісні підгонці швів, забудьте про необхідність підклеювати відстали від стіни куточки і краї шпалер. Більше не доведеться підрізати і підганяти: декоративна штукатурка відмінно ляже навіть на самі «незручні» для обклеювання місця. Для цього матеріалу зовсім не обов’язково ідеально вирівнювати стіни, адже навіть невеликий шар покриття легко приховає будь-які дрібні вади. Використовуйте структурні валики: вони допоможуть повністю розкрити можливості цього обробного матеріалу.

Друга перевага – універсальність. Якісні декоративні штукатурки абсолютно безпечні для дорослих і дітей і можуть використовуватися як в офісних, так і житлових приміщеннях. Штукатурка не вбирає запахи і не вигорає на сонці, зберігаючи презентабельний зовнішній вигляд протягом декількох років. Комбінуючи кольори і текстури можна домогтися воістину приголомшливих результатів: покрийте всю стіну візерунками або зробіть перлиною інтер’єру унікальне об’ємне панно.

Перевага третя – простота ремонту. Навіть якщо в результаті зовнішніх впливів на штукатурці з’явилися тріщини, їх без проблем можна буде згладити, використовуючи звичайний кельню і розпилювач з водою. Маючи невелику кількість суміші, ви в будь-який момент зможете закрити відколи таким чином, що «латку» навіть не буде видно.

Наші фахівці, що мають великий досвід обробки приміщень з використанням декоративної штукатурки, готові запропонувати вам свої послуги в м. Хмельницькому та області.

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.