КП "Облспецрембуд" КП «Облспецрембуд» засновано у 1974 році , є стабільною і відповідальною будівельною компанією, яка надає якісні послуги. Більше 30 років ми успішно працюємо на будівельному ринку м. Хмельницького та Хмельницькій області. Робота здійснюється як з юридичними, так і з фізичними замовниками.

КП «Облспецрембуд» має ліцензію на будівельні роботи Серія АГ № 577888 

Наша компанія має великий досвід роботи, займає провідні місця в сфері ремонтно-будівельних послуг — ремонт офісів і квартир з світовими та європейськими стандартами, будівництво і зведення малоповерхових будівель та споруд в м. Хмельницькому, Хмельницькій області та суміжних областях.

Наша фірма пропонує своїм замовникам повний спектр послуг в області будівництва, капітального ремонту та рекострукцію житлових і адміністративних будівель, влаштування внутрішніх інженерних систем (опалення, каналізації, водопостачання, вентиляції, електропостачання).

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте:

 повноцінну гарантію якості виконаних робіт;
— широкий спектр сучасних будівельних послуг;
— короткі терміни здачі об’єкта, незалежно від складності робіт;
— оригінальні архітектурні рішення;
— енергозберігаючі та екологічно чисті технології будівництва;
— низькі ціни на всі види робіт та будівельні матеріали.

Ми враховуємо всі побажання замовника, якими б вони не здавалися неймовірними. Величезний досвід в будівництві індивідуального житла під ключ вивів КП «Облспецрембуд» в лідери регіону в своїй сфері.